soru sorasın ki cevap bulasın

Kayıt Ol! Kayıt olduğunuzda sorduğunuz soruları takip edebilir
ve bilge üye olma şansını elde edebilirsiniz

Tüm Sorular (Alfanumerik Liste)

Soru:

gs ın efsanevi futbolcu hagi romanyanın hangi şehrinde dünyaya gelmiştir?? hadi bilin sıkıysa google a bakmadan ama:)

Soruyu soran: Misafir | Tarih: 2007-02-21 | Okunma sayısı: 4409

Soruya verilen cevaplar:

Sponsor bağlantı: Limon mu yoksa çilek mi daha şekerlidir?
user avatar

misafir burayı forumla karıştırıyorsun. eğer geyik yapacaksan mırc,ırc,yonca tarzı yerlere gidebilirsin. burası bilim sitesi.

user avatar

ayrıca google bakmadan yazılım. Sacele adlı bir şehir.ispat içinde (umarım anlarsın.site ingilizce)rnhttp://www.hagi.ro/intro.html#

user avatar

karadelik bende senin nasıl bilge oldugunu anlamadımya neyse..google a bakmadan bişeyin cevabını veremiyosun ayrıca :D gs lı arkadasım ben veriyim cevabı, köstence diye biliyorum ben..

user avatar

aklinizdasoruisaretlerikalmasin haginin resmi internet sitesine girdiğimde ''sacele '' bir yerin adı yazıyor. ama burası köstenceye bağlıysa bilemem. romanyayı incelemedim. ayrıca ben yazımda yanlış yazmışım. google bakmadan yazdım diyecektim. hagi diyte yahoo girdim. oradan arattım. sonuçta google demiş. yahoo dememiş ki? hihii:D( her zaman bir açık bulunur. ) önemli olan doğru bilgidir. işkembeden atarak olmaz bu işler dimi?:D

user avatar

bunun yahoo su google mı var karadelik saçmalamışsın iyice..ayrıca benmiyim işkembeden atan,senmisin yoksa beleşçilik yapan :D köstence diye biliyorum ben ,haginin bi röportajını hatırlıyorum!!! rnhem en azından ben senin gibi google yahoo ya bakarak cevap yazmıyorum hazırdan bakmaya alışmışsınız iyice!!! soruyu soran vatandasta google ın ne oldugunu bilir,isterse kendi yazar hagi diye senin aramana gerek yok!!! insanlar ''ben yazamadım sen yaz google a hagi diye'' soru sormuyolar,KENDİ YORUMUNU KATACAKSIN SORULARA!!!!!!!

Bu soruyu cevaplayın

Yeni bir soru sorun