soru sorasın ki cevap bulasın

Kayıt Ol! Kayıt olduğunuzda sorduğunuz soruları takip edebilir
ve bilge üye olma şansını elde edebilirsiniz

Tüm Sorular (Alfanumerik Liste)

Bilge olmak mı istiyorsunuz?

Bilge üye olup sorulara verdiğiniz cevaplar onay beklemeden yayınlansın istiyorsanız aşağıda belirtilen hususları dikkatle okumalısınız.

Ebilge.com'da yer alan sorulara bilge olmayan üyelerimiz veya ziyaretçilerimiz tarafından verilen cevaplar editör denetiminden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Ancak, bilge statüde bulunan üyelerimiz diledikleri soruları cevaplayabilmekte ve cevapları onay gerektirmeksizin yayınlanmaktadır.
Bilge olabilmek için öncelikle yapmanız gereken ebilge.com kayıtlı üyesi olmaktır. Kayıtlı üye olabilmek için sağ üst kısımda yer alan "Kayıt ol" bağlantısını kullanabilirsiniz.
Kayıtlı üyemiz olduktan sonra cevap bekleyen veya önceden cevaplanmış sorulardan dilediğinizi cevaplamaya başlayabilirsiniz. Ancak yukarıda da belirtildiği gibi bu aşamada cevaplarınız yayınlanmadan önce kontrol edilecektir. Henüz kontrol edilmeyen cevapları yalnızca siz, bilge üyeler ve editörler görebilecektir.
Vermiş olduğunuz cevaplar bilge üyelerimiz ve editörlerimiz tarafından onaylanır ve onaylı cevap sayınız 10'a ulaşırsa üyeliğiniz bilge üyeliğe yükseltilecektir. Böylelikle vermiş olduğunuz cevaplar hemen yayınlanacak ve bilge puan toplayıp çeşitli ödüller kazanma fırsatı da elde etmiş olacaksınız.