soru sorasın ki cevap bulasın

Kayıt Ol! Kayıt olduğunuzda sorduğunuz soruları takip edebilir
ve bilge üye olma şansını elde edebilirsiniz

Tüm Sorular (Alfanumerik Liste)

Gizlilik İlkesi

Ebilge.com gizlilik ilkesi aşağıda belirtilen maddelerden oluşmaktadır.

Ebilge.com sitesini kullandığınız zaman bu sayfada belirtmiş olduğumuz şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız sunulan hizmetlerden faydalanmamanız gerekmektedir. Bu kullanım şartlarını okumak sizin sorumluluğunuzdadır.

Ebilge.com sizlere haber vermeksizin kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Güncel şartlar için bu sayfayı takip etmeniz gerekmektedir.

1. Ebilge.com'da yer alan resim, grafik, metin, kodlar ve yazılım dahil olmak üzere tüm içerik Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup Ebilge.com'un yazılı izni olmadıkça kopyalanması/diğer sitelerde yayınlanması yasaktır.

2. Sitede yayınlanan tüm soru ve cevapların yayın hakkı Ebilge.com'a aittir.

3. Sitede sunulan hizmetler garantili olarak sunulmamaktadır. Sistemlerde meydana gelebilecek teknik sorunlar ve benzeri durumlar sonucu data kaybı ve hizmet devamsızlığı gibi durumlar olması durumunda Ebilge.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

4. Ebilge.com'da sunulan soru-cevap/uzmana sor hizmeti ücretsiz bir servis olup çeşitli kısıtlılıkları bulunabilir.

5. Ebilge.com sorulan tüm soruları yayınlamayı taahhüt etmemektedir. Yayınlanmayan sorular aşağıdaki durumlardan bir veya daha fazlasını içerdiği için yayınlanmamış olabileceği gibi bu durumlar bunlarla sınırlı değildir;

- daha önceden yayınlanmış soru,
- yazım kurallarına uygun olmayan soru,
- anlam bütünlüğü olmayan ifadeler kullanılması,
- suç teşkil edecek sorular,
- yasal açıdan takip gerektirecek soru,
- tehditkar tutumlar sergileyen soru,
- hakaret, küfür veya iftira içeren soru,
- küçük düşürücü, kaba ifadeler içeren soru,
- ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içeren soru,
- din, dil, ırk ve benzeri ayrımcılık içeren soru.

6. Sorulan sorular ziyaretçiler tarafından oluşturulmuş olup Ebilge.com sorumlu tutulamaz.

7. Kullanıcılar sordukları sorular ve yazdıkları cevaplar ile aşağıdaki hususlardan bir veya daha fazlasını ihlal etmemelidir:

- suç teşkil edecek içerik
- yasal açıdan takip gerektirecek içerik,
- tehditkar tutumlar sergileyen içerik,
- hakaret, küfür veya iftira içeren içerik,
- küçük düşürücü, kaba ifadeler içeren içerik,
- ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içeren içerik,
- din, dil, ırk ve benzeri ayrımcılık içeren içerik

Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya daha fazlasını içeren eylemlerde bulunan kullanıcıların eğer üye iseler üyelikleri kalıcı olarak silinir ve gerekirse kullandıkları IP adresi ile sisteme erişim engellenir. Eğer yasal takip gerektiren durumlar oluşursa savcılık kanalıyla yapılacak başvurularda ilgili kullanıcının mevcut tanımlama bilgileri paylaşılır.

8. Ebillge.com'a üye olurken sağlamış olduğunuz e-posta adresi aracılığı ile sizlere sistem yeniliklerini zaman zaman iletebiliriz.

9. Bir kullanıcı sadece bir kere üye olma hakkına sahiptir. Birden fazla üyeliği tespit edilen kullanıcıların tüm soru ve cevapları silinir.

10. Ebilge.com yayında bulunan soruları yayından kaldırabilir.

11. Ebilge.com'da başka sitelere bağlantılar (linkler) bulunabilir. Bağlantı (link) verilen sitelerin içeriği Ebilge.com tarafından sürekli olarak kontrol edilemez. Bu sitelerin içeriğinden Ebilge.com sorumlu tutulamaz.

12. Ebilge.com zaman zaman içerik odaklı reklam yayınlayabilir. Bu reklamların içerikleri ilgili reklam kuruluşu tarafından belirlenir. Yayınlanan reklamlardan Ebilge.com sorumlu tutulamaz.

13. Ebilge.com'da sorulara verilen cevapların güvenilir olup olmadığı zaman zaman denetlenmektedir fakat cevapların %100 doğru olduğunu taahhüt etmemektedir.

14. Ebilge.com bünyesinde yer alan "bilge" kullanıcıların verdikleri cevaplardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Son güncelleme: 23 Ocak 2014